Copyright © 2018 Veronika Pačesová

Tel.: 702 035 379

VERONIKA PAČESOVÁ

Mým posláním je provázet lidi na cestě ke změně toho, co aktuálně žijí a k tomu, aby našli svůj potenciál a odvážili se chtít žít NĚCO VÍC. 

 

V roce 2003 jsem založila neziskovou organizaci Respondeo, ve které mám aktuálně na starosti řízení lidí i procesů, finance, fundraising a PR. 

 

Rozjezdu nových projektů, získávání financí a fundraisingu se věnuji i jako konzultantka a lektorka. Spolupracuji jako mentorka v Impact Hub Praha.

 

Jako lektorka dále působím v oblasti poradenství a práce s klientem v sociální práci, motivace a prevence syndromu vyhoření, v oblasti slaďování rodinného a pracovního života. 

 

Mým mottem je: „Neptejte se, co svět potřebuje. Ptejte se, co vás oživuje. Protože svět potřebuje lidi, kteří skutečně žijí!“
- H. Thurman

Baví mě lidi podporovat a motivovat, umím je uvést do akce, do procesu, pohybu, nadchnout a podpořit v období změn.  Věřím, že aby se změnil svět, je potřeba, aby každý z nás začal se svoji změnou sám od sebe. 

​Miluji přírodu, lezení po skalách, nové výzvy a inspirativní lidi. 

 

Mým cílem je žít v souladu sama se sebou, inspirovat ostatní a podporovat je k tomu, aby mohli využívat svůj potenciál a dále rostli.